cartoons.pl - aktualności

Archiwum

11.03.2017

Teledysk do piosenki Itsy Bitsy Spider dla Simple Kids Songs

Dla kanału anglojęzycznego dla dzieci - Simple Kids Songs, mieliśmy przyjemność wykonać teledysk do znanej piosenki Itsy Bitsy Spider.

więcej

15.11.2016

Teledysk dla zespołu Long & Junior

Dla znanego zespołu sceny disco-polo, grupy Long & Junior wykonaliśmy animowany teledysk do piosenki "Będę śpiewał i grał".

więcej

14.06.2016

Jestem sobie przedszkolaczek

Najnowszy teledysk wykonanany w naszej firmie do piosenki dla dzieci "Jestem sobie przedszkolaczek".

więcej

30.12.2015

Animowany teledysk dla dzieci

Druga z animacji wykonanych dla kanału bajlandia.tv w naszym studiu. Ta animacja wyznacza standard stylistyczny dla kolejnych produkcji ;)

więcej

11.03.2015

Animacja Promocyjna EKLEIM ninja

W styczniu tego roku wykonaliśmy w wielka przyjemnością animację promocyjną dla firmy EKLEIM.

więcej

31.12.2014

Konsultacje społeczne

Pod koniec 2014 roku, na zlecenie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, wykonaliśmy animację, której celem jest promowanie i zachęcanie do udziału w konsultacjach społecznych.

więcej

27.10.2014

Explainer Video dla marki Signal Trading

Jedną z najnowszych animacji typu explainer video, mieliśmy okazję wykonać dla właściciela marki Signal Trading.

więcej

20.07.2014

Eko gry edukacyjne

Dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych "Orli Staw" wykonaliśmy dwie gry edukacyjne, skierowane do najmłodszych graczy. Celem gier jest edukacja w zakresie segregacji odpadów.

więcej

07.05.2014

Animacja promocyjna - Confitura'14

Dla organizatora konferencji Confitura'14 mieliśmy przyjemność wykonać animację promocyjną, nawiązującą stylistyką do kreskówek o superbohaterach.

więcej

10.03.2014

Animacje dla firmy Purtech

Niedawno mieliśmy przyjemność wykonać dwa zlecenia dla firmy Purtech Sp. z o.o. Był to animowany filmik promujący zastosowanie piankowej termoizolacji i rysunkowy teledysk o docieplaniu budynku. Mamy nadzieję, że zamawianie kilku animacji jednocześnie stanie się zwyczajem naszych klientów ;)

więcej

20.02.2014

Dziadek fajną farmę miał

Właśnie zakończyliśmy prace nad produkcją kolejnego, animowanego teledysku, adresowanego do najmłodszych widzów. Tym razem na warsztat trafiła piosenka "Dziadek fajną farmę miał".

więcej

09.05.2013

Świńska reklama w TVP

Dla firmy KONRAD zrealizowaliśmy niedawno reklamę telewizyjną w technice rysunkowej, która doczekała się emisji w TVP ;)

więcej

28.03.2013

Świąteczna gra Wielkanocna

Kochani - wszystkim życzymy szczęśliwych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. No i niech juz w końcu ta wiosna przyjdzie, bo na Dyngusa to się śnieżkami będziemy rzucać ;)

więcej

27.11.2011

Strona dla dzieci Chrupsy.pl

Z dumą prezentujemy stronę produktową Chrupsy.pl, skierowaną do dzieci. Celem strony jest przede wszystkim bawiąc uczyć i edukować dzieciaki w temacie zdrowego odżywiania.

więcej

26.11.2011

Animacja 2D dla szkoły językowej Maximus

Produkcja zrealizowana została w oparciu o dostarczony scenariusz. Naszą rolą było jedynie zaprojektowanie postaci i scenografii, wykonanie animacji, nagranie lektorów i udźwiękowienie ;-)

więcej

30.01.2011

Gry dla Ministerstwa Środowiska

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność pracować dla Ministerstwa Środowiska przy produkcji edukacyjnych gier skierowanych do dzieci. W wyniku tej współpracy powstały dwie gry. Jedna o technikach kamuflażu a druga o tematyce geologicznej.

zagraj on-line

więcej

19.11.2010

Filmik Flash dla NASK

Dla NASK.pl mieliśmy przyjemność wyprodukować animację prezentującą nową usługę "Corporate Token".

zobacz animację

więcej

25.12.2009

Strona dla dzieci sieciaki.pl

Po trzech miesiącach wytężonej pracy uruchomiliśmy serwis sieciaki.pl, wykonany dla Fundacji Dzieci Niczyje. Serwis pełni funkcję edukacyjną, przygotowując dzieci do bezpiecznego korzystania z Internetu i serwisów Web 2.0

www.sieciaki.pl

więcej

22.08.2009

Spot animowany dla Co-robie.pl

Dla właściciela strony www.co-robie.pl wykonaliśmy animowany spot reklamowy w technice animacji rysunkowej 2D, ukazujący główne korzyści wynikające z użytkowania serwisu. Spot był przeznaczony do dystrybucji w serwisie YouTube.

film na YouTube

więcej

15.01.2009

Inteligencja wyróżnia

Dla polskiego dystrybutora programu antywirusowego ESET, firmy Dagma Sp. z o.o. wyprodukowaliśmy grę Flashową wraz ze stroną leandingową i całym systemem konkursowym. Akcja zakończyła się sporym sukcesem i co za tym idzie, zadowoleniem klienta ;-). W konkursie wzięło czynny udział podad 20 000 Internautów.

więcej