Studio Animacji 2D

Cartoons.pl to autorskie studio animacji.
Nazywam się Marcin Pisarik i jestem absolwentem PLSP w Rzeszowie. Kiedy zaczynałem moją przygodę z animacją, to nie było jeszcze tutoriali na YouTube. W sumie, to jeszcze nie było YouTube. Choć internet już był :D
Przez wiele lat prowadziłem działalność związaną z produkcją gier dla dzieci. Tworząc w technologii Flash, moja firma realizowała kilkanaście gier miesięcznie. Dostarczaliśmy między innymi gry dla dzieci dla wp.pl. Realizowaliśmy w tamtym czasie również sporo gier dla firm, choć tematyka dziecięca była dominującą. Z przyjemnością wspominam kilka wygranych przetargów na produkcję gier edukacyjnych dla Ministerstwa Środowiska, czy Ministerstwa Kultury. Niestety koniec technologii Flash wymusił podjęcie decyzji o zmianie kierunku rozwoju firmy i poszukiwaniu własnej niszy.

W tamtym czasie postanowiłem skupić się na pozyskanych umiejętnościach związanych z animacją i zacząłem świadczyć usługi animacyjne dla firm. Moja praca wiązała się głównie z tworzeniem animacji biznesowych, animowanych reklam, czy świątecznych, animowanych e-kartek.

17 czerwca 2014 roku postanowiłem otworzyć pierwszy kanał na YouTube z piosenkami dla dzieci Bajlandia.tv. No i potem jakoś to już poszło :). Od tego czasu zajmuję się wyłącznie rozwijaniem własnych kanałów i tworzeniem dla nich treści.

Informacje o dostawcy usług audiowizualnych na żądanie

Moje kanały na YouTube